cafemama.pl

Forum dyskusyjne

Ile kosztuje nagłośnienie sali konferencyjnej.

Post Reply

Page: 1

Author Post
Member
Registered: Jun 2015
Posts: 28
Location: Tarnobrzeg
Postanowiłem, że już więcej nie dam zarobić firmie, która użycza mi sprzęt w postaci monitorów, telewizorów i, mikrofonów i wszelkiego rodzaju okablowania. Czas już zainwestować w dobyr sprzęt nagłaśniający. Jak myślicie ile wydam na dostosowanie sali na około 200 osób.
Member
Registered: Jun 2015
Posts: 21
Location: Radom
To tak jakbyś pytał ile wydasz na samochód, nie pisząc o nim nic więcej. To ja Ci mogę wtedy napisać, że od kilkudziesięciu tysięcy do kilku milionów i ta informacja niewiele wniesie do Twoich szacunków. Dlatego warto określić się z jakiej półki ma to być sprzęt, co planujesz z nim robić i tak dalej.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 36
Location: Ełk
NO kolega ma w pełni rację. Ciężko oszacować tak z góry, bez zrobienia choćby rekonesansu w Twoimm miejscu. Ale według mnie to najlepiej zrobi to firma providio.pl, która od lat oferuje wyposażenie sal konferencyjnych Warszawa to jeden wielu ich rynków zbytu.
Member
Registered: Jun 2015
Posts: 28
Location: Tarnobrzeg
No to dobrze mieć taki namiar, bo zawsze może się przydac, jak widac u mnie. Ja jeszcze wykonawcy nie wybrałem, wiec doszedł mi powazny kandydat do wykonania roboty.
Member
Registered: Jun 2015
Posts: 48
Location: Jarosławiec
Nie tylko dostarczą Ci wysokiej jakosci sprzet, ale przede wszystkim sa w stanie stworzyc dopasowany do Ciebie system konferencyjny Warszawa czy Poznań, każdy organizator ma swoje założeniea i preferencje. I według nich projektuje się konkretne rozwiązania najbardziej dopasowane do strategii.

Post Reply

Page: 1