cafemama.pl

Forum dyskusyjne

Słyszeliście o Invisalign w Warszawie??

Post Reply

Page: 1

Author Post
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 79
Location: Babia Góra
ostatnio wpadło mi w uszy, że można zrobić sobie niewidzialny aparat na zęby, który da się też po prostu samemu zdejmować. Zacząłem szperać i widzę, że nazywa się to invisalign… czy ktoś z was kiedyś próbował? Co możecie powiedzieć na ten temat? Bardzo jestem ciekaw. Nie chcę decydować się tradycyjny aparat, ale chetnie wyprostuję zgryz…
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 17
Location: Poznań
ja skorzystałam.;) to jest w ogóle bardzo nowoczesna metoda i muszę przyznać, że jestem pod wrażeniem. Ta szyna naprawdę nie jest tak widoczna i wygodnie się ją nosi. A jak mam jakieś bardzo ważne spotkanie w pracy czy konferencję to mogę ją sobie wyjąć. Super, polecam.;)
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 29
Location: Ustka
to brzmi fantastycznie… a gdzie można zrobić taką szynę w Warszawie? Czy nadaje się do każdej wady zgryzu?
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 17
Location: Poznań
wiesz co, najlepiej pogadać z dentystą, bo ja się aż tak nie znam. Na pewno przed założeniem aparatu trzeba ogólnie zadbać o zęby. Może zerknij sobie na stronę internetową dental-gallery.pl/invisalign.html, masz tam podstawowe informacje i kontakt do mojego gabinetu. Robią świetny Invisalign Warszawa to ich siedziba, więc spokojnie.;)
« Last edit by bielbed on Thu Oct 05, 2017 12:06 pm. »
Member
Registered: Jun 2015
Posts: 41
Location: Lwów
moja koleżanka miała – i byłam w szoku jak mi powiedziała, bo naprawdę nie zauważyłam… tylko jakoś nagle jej się zęby zaczęły robić coraz ładniejsze. Też muszę się tym zainteresować.;)

Post Reply

Page: 1