cafemama.pl

Forum dyskusyjne

Dobra oferta drukarni – czy ktoś o takiej słyszał?

Post Reply

Page: 1

Author Post
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 79
Location: Babia G๓ra
No cześć Wam ;) postanowiłem, że założę taki trochę przewrotny temat, ale serio bym chciał poznać Wasze typy jakiś fajnych i dobrych drukarni ;) takich które mają uczciwą i dobrą ofertę. Bo chciałbym z jedną nawiązać długotrwałą współpracę, ale bynajmniej nie mogę nic interesującego znaleźć. Z Góry dziękuję i pozdrawiam!
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 80
Location: Warszawa
Ja dogadałem bardzo fajne warunki i ogólnie mam tanie etykiety i naklejki wlepki z tej stronki: http://all-druk.pl/category/etykiety-naklejki-wlepki i nic mi nie pozostaje jak tylko pochwalić tę firmę, bo naprawdę super ma ofertę ;)
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 62
Location: Elbląg
No proszę ;) mają tam też bardzo fajne kalendarze na ścienne w tej drukarni w ofercie: http://all-druk.pl/product/kalendarz-scienny-spiralowany ;) chciałbym wydrukować sporą ilość takich, ponieważ mam na nie pomysł, żeby wyrzkoystać do promocji i ogólnie jako miły gest w kierunku naszych klientów ;) zgłoszę się do tej drukarni ;)
Member
Registered: Jun 2015
Posts: 26
Location: Piła
Ja niestety o drukarniach nic konstruktywnego nie jestem w stanie napisać :P mój tata kiedyś w jednej pracował i tyle mojego wkładu :P

Post Reply

Page: 1