cafemama.pl

Forum dyskusyjne

Kto produkuje granitowe tablice pamiątkowe i ile takie coś kosztuje?

Post Reply

Page: 1

Author Post
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 17
Location: Poznań
Jestem w radzie osiedla i zyskaliśmy środki na uhonorowanie jednego z zasłużonych mieszkańców osiedla tablicą pamiątkową. Ten człowiek zasłużył się bardzo w czasie wojny. Stwierdziliśmy że z taka tablica będzie dobrym rozwiązaniem. Teraz szukam miejsca gdzie można ją zamówić.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 79
Location: Babia Góra
Super pomysł, moim zdaniem tablica jest znakomitym sposobem aby oddać komuś hołd bez ingerowania w zabudowę danego miejsca. Myślę że w jakimś zakładzie kamieniarskim coś takiego Ci zrobią.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 62
Location: Elbląg
Ciekawe realizację w tym zakresie ma na koncie zakład Ganicz z Gorzowa. Krótkie terminy to też spory plus – nigdy nie trzeba zbyt długo czekać na wykonanie czy to tablicy czy nagrobka.
Member
Registered: Jun 2015
Posts: 28
Location: Tarnobrzeg
Popieram sugestię kolegi. Jak chodzi o granitowe tablice pamiątkowe to raczej nikogo lepszego się nie znajdzie: https://kamieniarstwo.ganicz.com.pl/oferta/tablice-pamiatkowe/. Starczy zerknąć na przykładowe realizacje na fotkach. Stylowo, elegancko – a z granitu tablicę montuje się praktycznie na zawsze. Poza tym ten zakład dobiera naprawdę świetny jakościowo kamień.
Member
Registered: Mar 2016
Posts: 64
W przypadku takich tablic jest ważne właśnie żeby granit był dobrej jakości a nie odrzuty które nie nadawały się na nagrobki (część zakładów niestety tak właśnie robi).
Member
Registered: Jun 2015
Posts: 21
Location: Radom
Też uważam że tablica jest w sam raz żeby kogoś upamiętnić. Koszty są znacznie niższe i jest mniej spraw formalnych do załatwienia.

Post Reply

Page: 1