Page: 1
Author | Post |
---|---|
#1 Wed Jun 28, 2017 5:56 am
|
|
Member
![]() Registered: Jun 2015
Posts: 41
Location: Lwów
|
Witam. Chciałabym się dowiedziec, gdzie najlepiej szukac informacji na temat licytacji komorniczej w Krakowie. Macie rozeznanie w tym temacie?
|
#2 Wed Jun 28, 2017 7:21 am
|
|
Member
![]() Registered: Jun 2015
Posts: 33
Location: Iława
|
Z tego co mi wiadomo, ogłoszenia dotyczące aktualnych licytacji czy też aukcji komorniczych w Krakowie pojawiają się w siedzibach sądów, na stronie internetowej Krajowej Rady Komorniczej, a także na stronach krakowskich komorników.
|
#3 Wed Jun 28, 2017 8:02 am
|
|
Member
![]() Registered: Jun 2015
Posts: 41
Location: Lwów
|
Aha, a możesz podesłac mi jakieś linki do stron znanych Ci krakowskich komorników, gdzie znajdują się ogłoszenia o licytacjach?
|
#4 Wed Jun 28, 2017 8:25 am
|
|
Member
![]() Registered: Jun 2015
Posts: 33
Location: Iława
|
Ostatnio moją uwage zwróciły ogłoszenia odnosnie licytacji komorniczej w Krakowie zamieszczone pod linkiem krakow-komornik.com.pl/licytacje/. Jest to strona doświadczonego komornika działającego przy Sądzie Rejonowym dla Krakowa Krowodrzy w Krakowie. Myśle, ze warto być na bieżąco ze znajdującymi się tam informacjami o licytacjach.
« Last edit by bielbed on Fri Aug 04, 2017 11:55 am. » |
#5 Wed Jun 28, 2017 9:09 am
|
|
Member
![]() Registered: Jun 2015
Posts: 41
Location: Lwów
|
OK, dziękuję za link. Mieszkam w pobliżu Krowodrzy, więc tym bardziej jestem zainteresowana licytacjami komorniczymi nieruchomości z tego terenu. Już zainteresowało mnie jedno z aktualnych ogłoszeń. Być może wezmę udział w planowanej niedługo licytacji.
|
Page: 1