cafemama.pl

Forum dyskusyjne

Co sądzicie o korzystaniu z usług serwisu sprzątającego?

Post Reply

Page: 1

Author Post
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 43
Location: Ełk
Chciałabym poznać Wasze opinie na temat korzystania z usług firm sprzątających jako osoba indywidualna, a nie firma. Jeśli ktoś z Was miał już do czynienia z tego typu firmą, to czy uważacie, że korzystanie z jej usług jest opłacalne? Czy osoba otrzymująca przeciętne wynagrodzenie może sobie na tego rodzaju usługi pozwolić, czy też wynajmowanie profesjonalnej ekipy do sprzątania domu jest luksusem zarezerwowanym dla ludzi zamożnych?
Member
Registered: Jun 2015
Posts: 35
Location: Wolin
Obecnie na polskim rynku jest wiele firm sprzątających i jest wśród nich duża konkurencja, dlatego też niektóre z nich oferują bardzo atrakcyjne stawki. Jedną z takich firm jest posiadający swoją siedzibę w Leżajsku serwis sprzątający, o którym można poczytać na stronie internetowej http://www.luxelike.pl/. W swoim pakiecie podstawowym ta firma proponuje stawkę od 2 do 4 zł za metr kwadratowy sprzątanego mieszkania. Myślę więc, że raz na jakiś czas warto powierzyć sprzątanie swojego domu profesjonalistom, gdyż nie obciąża to jakoś znacznie domowego budżetu, a pozwala uzyskać niezwykłą czystość w posprzątanych pomieszczeniach.
Member
Registered: Jun 2015
Posts: 33
Location: Augustów
Ja także znam firmę LuxeLike - sprzątanie w profesjonalny sposób oraz korzystne ceny to jej główne wyznaczniki. O innych atutach tego serwisu sprzątającego można przeczytać na stronce luxelike.pl/atuty.html. Dzięki współpracy z nim mniej czasu poświęcam na sprzątanie domu, a więcej na pracę, która jest też moją pasją.

Post Reply

Page: 1