cafemama.pl

Forum dyskusyjne

Oferty opieki nad starszymi dla wszystkich szukających pracy w Niemczech?

Post Reply

Page: 1

Author Post
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 79
Location: Babia Góra
Żona prosiła mnie, żeby poszukał w internecie dobrego portalu z informacjami o pracy dla opiekunek w Niemczech. Może być też jakiś konkretny namiar na firmę. Kobieta się zdecydowała i nic nie poradzę, tym bardziej, że ja też przez większą część w roku wyjeżdżam, bo jestem kierowcą zawodowym...
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 17
Location: Poznań
Witaj, nie musisz się o nic martwić, bo praca przy opiece nad osobami starszymi w Niemczech to nic strasznego, więc jeśli chodzi o poziom bezpieczeństwa, to włos Twoje żonie z głowy nie spadnie. Jeśli chodzi o zarobki to też bardzo dobra profesja, a sama opieka to już zależy od tego, jakie żona ma doświadczenie w tej pracy...
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 79
Location: Babia Góra
Już pracowła w polskich zakładach opiekuńczych, więc z osobami starszymi i to w różnym stanie i różnym wieku doświadczeń ma sporo. Poza tym kończyła kursy pierwszej pomocy, współpracowała z klubem sportowym, to po prostu złoto nie kobieta. Umie generalnie wszystko, więc o samą pracę jestem spokojny.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 36
Location: Ełk
A jeśli tak, to spokojnie prace dostanie. Ja bym raczej szukął konkretnego namiaru na firmę niż na to, żeby w jakieś portale wchodzić. Zajrzyjcie sobie tutaj laxocare.pl/opiekunka-osob-starszych-warunki/ jest tam wszystko o wymaganiach i obowiązakch.
« Last edit by bielbed on Wed Feb 21, 2018 12:22 pm. »
Member
Registered: Jun 2015
Posts: 48
Location: Jarosławiec
A widzę, że to oferta z firmy Laxo Care Sp. z o.o., czyli najlepszej firmy, która rekrutuje opiekunów do Niemiec. To o małżonkę nie musisz się obawiać, będzie miała wszystko bez problemu złatwione.
« Last edit by bielbed on Wed Feb 21, 2018 12:22 pm. »

Post Reply

Page: 1