cafemama.pl

Forum dyskusyjne

Szukam firmy, która wykonuje zdjęcia do paszportu w Poznaniu.

Post Reply

Page: 1

Author Post
Member
Registered: Jun 2015
Posts: 34
Location: Wolin
Witam wszystkich forumowiczów. Nigdy nie miałam paszportu, ponieważ nie potrzebowałam tego dokumentu. Teraz jednak mam w planach udać się w podróż za granicę, toteż paszport będzie mi bardzo potrzebny. Aby wyrobić ten dokument, muszę mieć aktualne zdjęcia. Nie mam go. Czy znacie jakąś firmę w Poznaniu, która wykonuje zdjęcia do paszportu?
Member
Registered: Jun 2015
Posts: 30
Location: Augustów
Racja, należy fotografa dobierać ostrożnie, ponieważ zazwyczaj na takich zdjęciach nie wyglądamy korzystnie i właściwie wstydzimy się je komukolwiek pokazać.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 36
Location: Ełk
Dlatego należy wybierać sprawdzonych fotografów. Na stronie internetowej Tablitek szybko przekonasz się, że to jest odpowiedni wybór. Na stronie możesz obejrzeć przykładowe zdjęcia, przedstawiające poprzednich klientów. Możesz zobaczyć przykładowe zdjęcia kobiet, mężczyzn, dzieci, osoby starszej. Mnie te zdjęcia zachęciły jakością, świeżością, atrakcyjnym wyglądem osób przedstawionych na nich.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 30
Location: Międzychód
Świetny wygląd takich zdjęć gwarantuje fakt, że fotograf wykonuje zdjęcia profesjonalnym aparatem typu lustrzanka – żadnej amatorszczyzny. Pełen profesjonalizm, doświadczenie, wyczucie. Dostajesz do ręki to zdjęcie, które wyszło najlepiej.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 36
Location: Ełk
I niekoniecznie tylko do ręki. Na życzenie klienta, fotograf może wysłać Twoje zdjęcia na Twoją pocztę elektroniczną. Jest to bardzo wygodne, ponieważ możesz z łatwością wkleić je do CV czy podczas internetowej rejestracji kandydatów na studia. Ja zawszę wolę posiadać zdjęcia nie tylko w portfelu, ale także na e-mailu.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 29
Location: Ustka
Na stronie internetowej: http://fotografie-pieczatki-wizytowki.pl/zdjecia/ możesz dowiedzieć się więcej, na temat wykonywanych zdjęć u fotografa, o którym wspomniała powyżej koleżanka. Gdy ja potrzebowałam zdjęcia do paszportu Poznań uratował mnie z opresji atrakcyjnym cennikiem zdjęć do paszportu, a przede wszystkim znakomitą jakością zdjęć, o czym już zresztą wspomnieliście.
Member
Registered: Jun 2015
Posts: 28
Location: Tarnobrzeg
Ja także mogę ze swojej strony polecić tego fotografa.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 79
Location: Babia Góra
Moja dziewczyna robiła sobie zdjęcia u tego fotografa. Jest piękna i zawsze ładnie wygląda, ale sądzę że ładne, dobrej jakości zdjęcia to przede wszystkim zasługa dobrego fotografa.
Member
Registered: Jun 2015
Posts: 34
Location: Wolin
Dziękuję za polecenie, już nie mam wątpliwości!

Post Reply

Page: 1