cafemama.pl

Forum dyskusyjne

Czy spanie na poduszkach w rozmiarze 70x80 jest wygodne?

Post Reply

Page: 1

Author Post
Member
Registered: Mar 2016
Posts: 64
Chciałam zapytać, bo nigdy takich dużych poduszek nie miałam w swojej sypialni, czy rozmiar 70x80 jest wygodny na łóżko sypialniane. Chodzi o spanie jednej osoby na takim łóźku.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 80
Location: Warszawa
To wszystko zależuy od upodobań, ale dla mnie to inne poduszki nie istnieją, no może poza tradycyjnym jaśkiem. Po prostu już tak przyzwyczaiłem swój organizm do pewnych pozycji, że z innymi poduszkami ich wykonać się nie da :))))
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 29
Location: Ustka
No tak, Poduszki to bardzo indywidualna sprawa. Wydaje mi się, że najlepsze są te puchowe, bo mają właściwości antyalergiczne i podobno pomagają w leczeniu niektórzyhc schorzeń. Ja mam je na razie krótko, ale jestem zadowolona i rodzina też.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 30
Location: Międzychˇd
Spanie w tym rozmiarze to coś zupełnie naturalnego. Jeśli chcesz dobre poduszki z puchem, tak jak ktoś wcześniej wspomniał to zajrzyj uttaj https://proecodreams.pl/24-poduszki-70x80 i szybko przekonasz się, ze warto je kupić. Poduszka 70x80 to normalnych rozmiarów poduszka, która musiała się znaleźć na półkach wspomnianego sklepu razem z kołdrami i poduszkami w innych rozmiarach.

Post Reply

Page: 1