cafemama.pl

Forum dyskusyjne

Wybór firmy zajmującej się sprzedażą sp z oo – polecicie jakąś?

Post Reply

Page: 1

Author Post
Member
Registered: Mar 2016
Posts: 64
Cześć, potrzebuje Waszej rady dotyczącej wyboru firmy najlepiej z Poznania, która oferuje sprzedaż sp z oo. Czy znacie jakąś godną uwagi?
Member
Registered: Mar 2016
Posts: 18
Cześć, najlepszą z mojego punktu widzenia jest firma LTD Solutions z Poznania, która prowadzi sprzedaż sp z oo z historią lub nowych, która od razu po zakupie jest gotowa do rozpoczęcia działalności w Polsce lub na terenie całego UE. Firma ma wiele ofert z Poznania i innych miast.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 80
Location: Warszawa
Witam, firma o której wspomniała moja poprzedniczka jest mi też znana, bo kupiłem od niej jedną spółkę z siedzibą w Warszawie. Mają gotowe spółki ze wszystkimi ważnymi i potrzebnymi dokumentami, więc ty nic nie musisz załatwiać. Polecam!
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 79
Location: Babia G๓ra
Hej, jeżeli chodzi o sprzedaż sp z oo to faktycznie ta firma z poznania o której mowa jest godna uwagi. Przed kupnem masz wgląd do wszystkich papierów, wiec możesz się zorientować w sytuacji firmy, poza tym mają świetnych doradców. Jeżeli chcesz się dowiedzieć cos więcej to wejdź tutaj: http://ltd-solutions.pl/gotowe-spolki/sprzedaz-spolek-z-oo/ i pocztaj, znajdziesz też tam akuratne ofety spółek stażowych.
Member
Registered: Jun 2015
Posts: 48
Location: Jarosławiec
Też polecam! Znają się na rzeczy, oferowane przez nich spółki posiadają wszystkie dokumenty: umowę i nr KRS, NIP, REGON, VAT/VAT UE
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 62
Location: Elbląg
Jeżeli zależy ci na wysokiej jakości to warto skorzystać z usług tej firmy, na pewno zaoszczędzić czas związany z rejestracją spółki.

Post Reply

Page: 1