cafemama.pl

Forum dyskusyjne

Udana przeprowadzka w Warszawie na Rembertowie…

Post Reply

Page: 1

Author Post
Member
Registered: Mar 2016
Posts: 64
Prowadzę własną firmę i planuję przeniesienie oddziału do innej lokalizacji. Jest to trochę skomplikowane, bo musimy przewieźć sprzęty salonu kosmetycznego i sporo delikatnych opakowań od kosmetyków… Macie może jakieś wskazówki, porady? Jakiej firmie zaufać i co właściwie firma przeprowadzkowa może mi zaoferować?
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 80
Location: Warszawa
Przede wszystkim firma przeprowadzkowa ma odpowiednie zaplecze, samochody, które poradzą sobie z przewiezieniem rzeczy o różnych gabarytach.;) poza tym pracownicy w niejednej przeprowadzce brali udział i wiedzą co jak gdzie zapakować, by było bezpiecznie.
Member
Registered: Mar 2016
Posts: 18
Opakowania od kosmetyków na pewno trzeba starannie zabezpieczyć. Nie wiem jak wy, ale ja zawsze mam zapasy folii bąbelkowej z dostaw od kuriera – i można wyłożyć nią karton, a potem jakoś delikatnie opakować. Z tego co wiem firmy chyba też mogą doradzić w kwestii przenosin, nie tylko podstawiają auto, ale też noszą kartony, załadunek, rozładunek etc…
Member
Registered: Jun 2015
Posts: 48
Location: Jarosławiec
weź zerknij sobie na stronę internetową http://wikiprzeprowadzki.pl/przeprowadzki-warszawa/, z nimi na pewno Twoja przeprowadzka w Warszawie na Rembertowie będzie udana.;) chyba najlepsze jest to, że ofertę po prostu dopasowują do sytuacji. pomagają w tym, w czym trzeba pomóc… no i ceny też mają bardzo przystępne, polecam. Pomagali nam w przenosinach biura z jednej dzielnicy do innej.;)
Member
Registered: Mar 2016
Posts: 64
Dzięki za namiary, zobaczę sobie. Co do folii bąbelkowej to już o tym myślałam, zastanawiam się też nad użyciem innych materiałów… ale może sama folia wystarczy?
Member
Registered: Jun 2015
Posts: 48
Location: Jarosławiec
jeśli będzie wystarczająco dużo tej folii i jeśli dobrze ją ułożysz, wszystko powinno być OK. ale trzeba jeszcze zainwestować w naprawdę wytrzymałą taśmę do zaklejenia kartonu i porządny karton. No bo co z tego, że jest folia, jeśli coś się rozerwie. Czasem warto też mieć kilka mniejszych kartonów niż jeden duży, żeby ten ciężar się delikatniej rozłożył. Ale nie stresuj się, na pewno będzie dobrze ;).
Member
Registered: Mar 2016
Posts: 64
dzięki za wskazówki. Już mam wszystko poukładane w głowie, teraz tylko to zrealizować i czekać aż przyjedzie do nas taxi bagażowe.;)

Post Reply

Page: 1