cafemama.pl

Forum dyskusyjne

Powracający problem z łupieżem, jaki środek skutecznie go zwalczy?

Post Reply

Page: 1

Author Post
Member
Registered: Mar 2016
Posts: 64
Jakiś czas temu zauważyłam że pojawił się u mnie łupież. Nigdy nie miałam wcześniej z tym problemu więc kupiłam w aptece specjalny szampon i problem ustąpił. Niestety wraca od zawsze po około 2 tygodniach. Macie coś sprawdzonego co pomoże mi się uporać z problemem?
Member
Registered: Jun 2015
Posts: 48
Location: Jarosławiec
Chyba jedyny sprawdzony środek to nizoral szampon. Polecił mi go dermatolog i wystarczyło mi kilka dni żeby problem się zmniejszył a po miesiącu praktycznie całkiem ustąpił. Z jakiego środka ty korzystałaś?
Member
Registered: Jun 2015
Posts: 25
Location: Tarnów
A może masz źle dobrany swój zwykły szampon? Miałam podobny problem i okazało się że ten którego używam na co dzień powoduje ze przetłuszczają mi się włosy co potem prowadzi do nawracania łupieżu. Zmień szampon i zobacz. Może to ci coś da ;)
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 80
Location: Warszawa
Możesz sobie wejść na stronę apteka Gemini i tam poczytać o różnych środkach do usuwania łupieżu. Przy kartach produktów znajdziesz sporo informacji o składzie, dawkowaniu a nawet można znaleźć ulotki informacyjne. Tak najszybciej znajdziesz coś skutecznego dla siebie ;)
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 79
Location: Babia Góra
Jak miałem problemy z wątrobą i lekarz zalecił mi jakieś środki do regeneracji to najpierw wszedłem na https://www.aptekagemini.pl/raphacholin-c-30-drazetek.html żeby poczytać o składzie i innych rzeczach a dopiero później decydowałem się na zakup. Tam jest naprawdę dużo informacji o lekarz więc warto wiedzieć co się używa.
Member
Registered: Jun 2015
Posts: 30
Location: Augustów
Dokładnie, jak masz chwilę czasu to warto poczytać na aptekagemini.pl o składzie i dawkowaniu bo mimo zaleceń lekarzy czasem produkt wcale nie będzie dobry na twoje dolegliwości.
Member
Registered: Mar 2016
Posts: 64
Szczerze mówiąc to dzisiaj jak nie pójdziesz do prywatnego lekarza to nie możesz być pewna diagnozy bo jakoś takie mam wrażenie że wszystko jest robione na szybko i mało dokładnie.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 62
Location: Elbląg
No tak niestety jest. Tak czy inaczej tak jak koleżanki już wyżej pisały, nizoral powinien uporać się z twoim problemem raz na zawsze. Sam stosowałem i przeszło a myślałem że mam duży problem z nawracającym łupieżem.

Post Reply

Page: 1