cafemama.pl

Forum dyskusyjne

Ładne kinkiety do łazienki

Post Reply

Page: 1

Author Post
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 29
Location: Ustka
Czy ktoś mógłby mi doradzić jakie kinkiety do łazienki wybrać i gdzie kupować żeby nie przepłacić? Bardzo ważny jest dla mnie czas bo osoba która pomoże mi to zamontować dostępna bedzie jeszcze przez tydzień, a nie chciałabym zostać sama z taką sprawą. Pozdrawiam serdecznie.
Member
Registered: Jun 2015
Posts: 26
Location: Piła
Możesz w ciemno kupować w tym sklepie - mariner-lampy.pl/ . Brałem od nich wiele rzeczy do swojego domu, teściów i rodziców. Oferują naprawdę dobre ceny, a jakość jest z najwyższej półki. Za każdym razem rzeczy dochodziły do mnie w jednym kawałku, bez uszkodzeń i wad co stanowi świetny wynik bo w trzech konkurencyjnych sklepach zdarzało się że któraś przesyłka była niekompletna, albo zgnieciona, a klosze potłuczone.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 29
Location: Ustka
Dużo do powiedzenia ma tu zapewne sposób pakowania, ale czy moglbyspodac mi bezposredni link bo cos tam znalazlam ale chyba nie jest to wszystko co sklep ma w ofercie. Z góry dzieki
Member
Registered: Jun 2015
Posts: 26
Location: Piła
Proszę: mariner-lampy.pl/pl/c/Kinkiety-nowoczesne/340 . Tu masz chyba wszystkie kinkiety a na pewno te najładniejsze. Tez zastanawiałem się nad takim rozwiazaniem do łazienki, bo fajnie wygladaja nad lustrem i dają miłe światło podczas kąpieli, ale ostatecznie zdecydowałem się na kwadratowe oprawy oświetleniowe bo miałem świetne miejsce do ich montażu i grzechem było tego nie wykorzystać.
Member
Registered: Jun 2015
Posts: 34
Location: Iława
Miałem bardzo podobną sytuację, kupiłem mieszkanie po kimś kto chyba chciał iśc w tym kierunku ale zrezygnował i został po tym taki prostokąt na suficie nad umywalką. Kupiłem oprawy Aquaform Squares bo widziałem u szwagra ze wygladaja solidnie no i jestem bardzo zadowolony z podjętej decyzji.

Post Reply

Page: 1