cafemama.pl

Forum dyskusyjne

Jak wybrać materac dla dziecka?

Post Reply

Page: 1

Author Post
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 36
Location: Ełk
Witam, słychajcie jaki materac wybrac dla dziecka, mam swoje przemyslenia, ale wolałabym zasięgnąć opini innych mam, wadomoże większość tego typu produktów jest hipoalergiczna, ale jak wybrac dobry materac?
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 80
Location: Warszawa
wielka mi sztka wybrac materac dla dziecka idziesz do sklepu kupujesz i już, tylko musisz zwrocic uwage na rozmiar
Member
Registered: Jun 2015
Posts: 30
Location: Augustów
to wcale nie jest takie proste, zdrowy sen na wygodnym i dobrze dobranym materacu to podstawa, szczegolnie dla młodego organizmu wiec myśle, ze warto skonsultować sie z fachowcami i zajrzeć do fabryki materaców to super sklep, gdzie znajdziesz różne rodzaje materacy, od piankowych i lateksowych, po sprężynowe.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 30
Location: Międzychód
szkoda, ze nie podałas wieku dziecka bo wiadomo różny wiek różne potrzeby, ale hipoalergiczny materac piankowy będzie w sam raz sama taki kupowałam zadbałam tez o to, żeby był kolorowy.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 32
Location: Tarnów
mysle ze juz wszystko zostło powiedziane jak juz będziesz w tym sklepie co koleżanka podała to zwróć też uwage na dział z piankowymi materacami 70x160 są wśród nich hipoalergiczne materace dwustronne, jedna strona twarda dla tych najmłodszych i średnio twarda dla tych juz nieco starszych dzieci, fajna sprawa, polecam.

Post Reply

Page: 1