cafemama.pl

Forum dyskusyjne

Szukam producenta papierowych torebek dla klientów

Post Reply

Page: 1

Author Post
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 79
Location: Babia Góra
Moi drodzy czy ktoś mógłby polecici mi dobrego producenta papierowych torebek w różnych rozmiarach dla klientów? Chodzi o najzwyklejsze, estetyczne, ładnie wykonane i niedrogie torby, jesli ktokolwiek moglby mi pomoc to bede bardzo wdzieczny.
Member
Registered: Jun 2015
Posts: 30
Location: Augustów
Polecam wejść na stronę domapak.com, jednego z największych i najlepszych producentów. Mają bardzo dobre ceny i krótki czas oczekiwania na realizację. Od strony współpracy również nie mogę powiedzieć złego słowa bo obsługa jest na poziomie, bardzo miła i sympatyczna. Jeśli pojawiają się kłopoty to szybko służą pomocą i radą, pzdr.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 62
Location: Elbląg
Firma w której pracuję zaopatruje się regularnie u nich i mogę potwierdzić że towar jest wysokiej jakości, dokładnie wykonany, a nadruki są żywe, kolorowe i wytrzymałe. Zanim się na nich zdecydowaliśmy korzystaliśmy z foliowych torebek ale to było zupełnie bez sensu. Pod względem estetyki – wielki minus, cena prawie taka sama jak papierowych, wiec nie bylo sensu brnac w to dalej. Pozdrawiam serdecznie i mam nadzieje ze moje wywody na cos sie przydały :D.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 79
Location: Babia Góra
Pewnie, dzięki, każda opinia sie liczy. Zastanawiam sie tylko nad wytrzymałościa, czy one sie latwo nie drą? Bardzo źle by to wyglądało gdyby przed sklepem komuś rozpadło się opakowanie przed sklepem.
Member
Registered: Jun 2015
Posts: 30
Location: Augustów
Nie ma się o co martwić bo ten papier jest o wiele wytrzymalszy niż taki zwykły np do drukarki. Z tego co sobie we własnym zakresie doświadczalnie sprawdzałam to paradoksalnie wytrzymałość plastikowej jest o wiele słabsza, pozdrawiam.

Post Reply

Page: 1