cafemama.pl

Forum dyskusyjne

Wasze opinie o sklepie z drzwiami z Poznania

Post Reply

Page: 1

Author Post
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 35
Location: Nowy Targ
Chciałbym Was zapytać, czy znacie może znajdującą się niedaleko Poznania firmę DOM-BUD SERWIS? Jeśli tak, to jakie są Wasze opinie na jej temat i na temat oferowanych przez nią drzwi wewnętrznych oraz zewnętrznych?
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 62
Location: Elbląg
Ja już dość dawno temu składałem zamówienie w tej firmie, ale wspominam współpracę z nią bardzo dobrze. Kupiłem tam nowoczesne drzwi z systemami automatycznymi i zamontowałem je w budynku mojej firmy. Przyznam, że te drzwi zrobiły na wszystkich duże wrażenie – zarówno na moich pracownikach, kontrahentach, jak i klientach.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 35
Location: Nowy Targ
To bardzo ciekawe. Ja póki co jeszcze nie mam własnej firmy, ale może jak urządzę dom, pomyslę o założeniu własnej działalności. Wtedy takie drzwi automatyczne może by mi się też przydały. A póki co interesują mnie drzwi do domu i słyszałem, że ta firma też takie sprzedaje.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 62
Location: Elbląg
Jeśli chodzi o drzwi wewnętrzne, to jeszcze nie kupowałem od nich żadnych modeli. Ale jakiś czas temu zapisałem sobie w zakładkach link do strony drzwiwloskie.pl/drzwi-wewnetrzne/, gdzie znajduje się spory wybór tradycyjnych, otwieranych klamką drzwi, jak również nowoczesnych drzwi przesuwnych. Myślę, że ich ceny są bardzo atrakcyjne, a ponieważ mam dobre doświadczenia związane z tą firmą, to jak tylko znajdę trochę wolnego czasu, zdecyduję się tam znowu zrobić zakupy.
Member
Registered: Jun 2015
Posts: 41
Location: Lwów
Ja też właśnie przymierzam się do zamówienia kilku sztuk drzwi wewnętrznych w tej firmie. Szczególnie zaciekawiły mnie drzwi szklane i prawdopodobnie własnie na takie się zdecyduję. A całkiem niedawno kupiłam u nich drzwi zewnętrzne z oferty przedstawionej pod adresem internetowym drzwiwloskie.pl/drzwi-zewnetrzne-wejsciowe/drewniane/. Zdecydowałam się na drzwi drewniane, bo są solidne, estetyczne oraz odporne na działanie czynników atmosferycznych. Bardzo dobrze wspominam współpracę z przedstawicielami tej firmy, gdyż wydawali się kompetentni, pomocni oraz sprawni w działaniu. Szybko dostarczyli wybrane przez mnie drzwi, a następnie profesjonalnie je zamontowali.

Post Reply

Page: 1