cafemama.pl

Forum dyskusyjne

Gdy dostawca nawali… Co robić?

Post Reply

Page: 1

Author Post
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 79
Location: Babia Góra
To jest dramat. Miałem przez pół roku świetnego dostawcę bakalii. Terminowy, bogata oferta, przystępna cena, nawet rabat się często jakiś trafił… I ich przedstawiciel był do pogadania, żarciki, te sprawy. Miesiąc temu coś się stało i firma zmieniła właściciela. I już nie jest tak bajkowo. Towar zdecydowanie kiepskiej jakości, zdarzały się opóźnienia i cena znacznie wzrosła w stosunku do poprzedniej oferty. W związku z tym pytanie: czy posiadacie swoich zaufanych dostawców bakalii? Będę wdzięczny za wszelkie info w temacie, bo sprawa dość pilna.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 62
Location: Elbląg
Kiepska sprawa. Znalezienie dobrego dostawcy, co to cie nie okantuje i rabat wciśnie jak może to skarb. Ja ostatnio brałem karton 25 kg migdałów prażonych u jakiegoś łódzkiego dostawcy, ale wyleciało mi z głowy, kto to mógł być.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 17
Location: Poznań
Jak łódzki dostawca, to pewnie z okolic ul. Zgierskiej. ;) Mają świetny sezam łuszczony, szef knajpy w której pracuję zamawia bakalie tylko stamtąd. Zresztą to ja osobiście znalazłam tego dostawcę. Dla niezorientowanych co to sezam łuszczony wklejam linka :D bakaliowo.pl/bakaliowo-pl/sezam-luszczony. Szef jeszcze nie zmienił dostawcy, a pracuję u niego już 5 lat, więc musi być dobry. ;)
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 79
Location: Babia Góra
Dzięki za informację. Źle to nie wygląda. Myślę, że w rzeczywistości będzie równie dobrze. Jeszcze przejrzę ich ofertę, bo poszukuję gorzkich pestek moreli, najlepiej w workach po 20-25 kg.

Post Reply

Page: 1