cafemama.pl

Forum dyskusyjne

Agencja hostess?

Post Reply

Page: 1

Author Post
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 79
Location: Babia Góra
Witam. Czy ktoś słyszał o niedrogiej agencji hostess we Wrocławiu? Planuje wynająć grupke kobiet stamtąd, do pewnego projektu. Konkrety chciałbym omówic bezpośrednio z agencją, także jak tylko możecie coś polecić, to proszę Was o komentarze poniżej ;)
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 80
Location: Warszawa
Jest jedna bardzo dobra, agencja hostess, która z całą pewnością będzie w stanie sprostwac Twoim oczekiwaniom napisz do nich i sam zobaczysz, że będziesz bardzo zadowolony. Znam bar-dzo dobrze wiele z hostess i hostów, którzy tam pracują i napradę podchodzą mega profesjonalnie do swojej pracy i ciągle poszerzają swoje kompetencje. Zdecydowanie warto!
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 3
Location: Ustka
Ja akurat wynająłem hostessę z Wrocławia i bardzo fajnie mi się z nią współpracowało ;) bardzo ciepła kobieta, która zdecydowanie idealnie się nadała do swojej roli ;) także jak coś to bar-dzo polecam Tobie również, abyś skontaktował się z ta firmą ;)
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 36
Location: Ełk
Ja też kiedyś chciałam pracować jako hostessa.. no ale niestety praca z większa ilości ludzi nie jest dla mnie. Jestem introwertyczką i jak zobaczyłam jak to wygląda… prawdziwa katorga.

Post Reply

Page: 1