cafemama.pl

Forum dyskusyjne

Biuro tłumaczeń

Post Reply

Page: 1

Author Post
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 80
Location: Warszawa
Witam wszystkich. Obecnie poszukuje do swojej firmy profesjonalnego biura tłumaczeń, które przyjmowałoby od nas stałe zlecenie na tłumaczenia tekstów branżowych w dziedzinie marketingu. Jesteśmy firmą, która prowadzi swoją działalność od kilku lat w Polsce, jednakże planujemy wejść ze swoją ofertą także na rynki zagraniczne. Zajmujemy się obsługą eventów oraz marketingiem internetowy. Czy możecie polecić jakieś sprawdzone biuro tłumaczeń? Zależy nam na profesjonalnej obsłudze, wysokiej jakości tekstów i oczywiście terminowym wykonywaniem zleceń.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 79
Location: Babia Góra
Witam. Sam od wielu lat korzystam z usług jednej firmy, którą bardzo sobie cenię. Działam w branży informatycznej i publikujemy wiele tekstów na firmowego bloga oraz na wiele innych portali dedykowanych zagranicznym klientom. Wybraliśmy usługi Tłumaczenia Langea i jedno jest pewne – to profesjonaliści z dużym doświadczeniem. Jest to biuro godne polecenia, które sam sprawdziłem i nigdy się nie zawiodłem.
Member
Registered: Jun 2015
Posts: 48
Location: Jarosławiec
Witajcie. Sama od pewnego czasu korzystam z usług firmy Langea i jak na razie wszystkie tłumaczenia jakie wykonali są bez zarzutu. Dostosowany do moich oczekiwań tłumacz angielski techniczny ma w małym paluszku. Zlecone przeze mnie teksty również są tekstami branżowymi i w związku z tym otrzymałam specjalistę, który posiada odpowiednią wiedzę z tej dziedziny, dzięki czemu praca idzie sprawnie oraz jest poprawna merytorycznie.
Member
Registered: Jun 2015
Posts: 34
Location: Iława
Bardzo ważną kwestię zauważyła moja przedmówczyni. Tłumaczenia tekstów z danej branży są jednym z trudniejszych, ponieważ wymagają od tłumacza konkretnej wiedzy specjalistycznej. Najlepiej w takim przypadku wybrać biuro tłumaczeń, które posiada sztab ekspertów z różnych dziedzin, którzy w profesjonalny sposób przetłumaczą dane artykuły czy inne teksty.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 29
Location: Ustka
Dzień dobry. Proponowane przez Was biuro tłumaczeń zdecydowanie jest godne polecenia. Także skorzystałam z ich usług na tłumaczenie tekstów naukowych. Otrzymałam perfekcyjnie przetłumaczone teksty, poprawne stylistycznie i odpowiedniej zawartości merytorycznej.

Post Reply

Page: 1