cafemama.pl

Forum dyskusyjne

Reklamówki duża ilość

Post Reply

Page: 1

Author Post
Member
Registered: Jun 2015
Posts: 26
Location: Piła
Witam wszystkich. Chciałbym kupić od jakieś firmy naprawdę dużą ilość reklamówek z nadrukami i nie tylko. Chciałbym zgłosić się do firmy, żeby nawiązać z nimi długotrwałą współpracę, ponieważ takie reklamówki będą mi niezwykle potrzebne w ramach prosperowania mojej działalności. Czy ktoś z Was zna firmę, do której można się zgłosić po takie reklamówki? Jesteście w stanie coś zarekomendować? Będę wdzięczny za Waszą pomoc ;)
Member
Registered: Jun 2015
Posts: 17
Location: Radom
Ja sporą ilość reklamówek z nadrukami zamawiam stąd ;) wybrałem sobie wzór, który utożsamiany jest z moją firmą i bardzo fajnie taka reklamówka również działa jako dodatkowy bodziec reklamowy ;) no bo jak ktoś zobaczy mój znak firmowy na reklamówce, to zawsze może się zainteresować, co, gdzie jak.. takie coś jest wręcz bezcenne i powiem szczerze, żę sporo klientów różnego typu przyciągnęło właśnie moje unikatowe logo na reklamówkach ;)
Member
Registered: Jun 2015
Posts: 28
Location: Tarnobrzeg
Ja głównie zamawiam torebki foliowe firmy WOPAK, bo to naprawdę super opcja ;) nie dość, że za zamówienie naprawdę sporej ilości torebek tego typu tak naprawdę płacę grosze, to jeszcze są one w świetnej jakości i bardzo polecam je każdemu.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 35
Location: Nowy Targ
No takie reklamówki mają dziesiątki zastosowań i stanowią uniwersalne dopełnienie w wielu sklepach itp. myślę, że też trochę zainteresuję się tym tematem i może zamówię reklamówki również do siebie do firmy ;) W końcu nie jest to jakiś wielki wydatek a faktyznie sporo dobrego może wyniknąć z ich posiadania i przekonał mnie dodatkowo ten argument, że fajnie można promować firmę. Jakoś wcześniej nigdy o tym nie pomyślałem.. tak jak mam być szczery

Post Reply

Page: 1