cafemama.pl

Forum dyskusyjne

Problem z nieuczciwym partnerem

Post Reply

Page: 1

Author Post
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 29
Location: Ustka
Witam. Od jakiegoś czasu jestem w związku małżeńskim ale mam dziwne przeczucie ze mąż nie jest ze mną szczery. Nie mam odwagi zapytać go o to wprost bo jest on bardzo nerwowy ale mimo wszystko chciała bym wiedzieć czy czasem nie lata na boki. Jak zrobić to w cichy sposób?
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 30
Location: Międzychód
Na moje oko to jest ci potrzebne jakieś biuro detektywistyczne Opole ma tutaj kilka takich firm ale nigdy nie korzystałam więc nie wiem za bardzo jak to działa. Wysyłam namiary na firmę które u mnie jest dość popularna w tym zakresie usług ;) Podobno firma bardzo rzetelna a wiem to ze sprawdzonego źródła.
Member
Registered: Jun 2015
Posts: 33
Location: Iława
Znam jednego detektywa z Lubina który badał sprawę zaginięcia mojej cioci. W sumie to nie wiem czy jest on z tego miasta ale wiem że firma działa na terenie całego kraju. Znajdziesz ich na stronie cdfox.pl i tam również znajdziesz wszystkie potrzebne informacje. Jeżeli będę mógł ci w czymś pomóc to śmiało pisz :) Tak btw ciocia się znalazła ;)
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 79
Location: Babia Góra
Na jakiej zasadzie rozliczałeś się z biurem? Zastanawiam się nad wynajęciem takiego detektywa bo mam taką jedną sprawę gdzie potrzebna jest duża dyskrecja. Zastanawia mnie tylko na jakiej zasadzie się im płaci i czy jest to jakiś wielki koszt? Domyślam się że im bardziej skomplikowana sprawa tym więcej trzeba pieniędzy.
Member
Registered: Jun 2015
Posts: 28
Location: Tarnobrzeg
Ta sama firma działała dla mnie na terenie Legnicy więc dobrze mówisz że działają na terenie całego kraju. Jeżeli chodzi o rozliczenie to albo jest to stawka godzinowa albo wystawiany jest rachunek za całe zlecenie. Wszystko jest do dogadania i można też z góry ustalić budżet ;)
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 29
Location: Ustka
Dziękuję w takim razie za te odpowiedzi i mam nadzieję że uda mi się ustalić co się dzieje z tym moim facetem. Miejmy nadzieję że tylko wyolbrzymiam to co się dzieje.

Post Reply

Page: 1