cafemama.pl

Forum dyskusyjne

Organizacja zajęć dla młodzieży

Post Reply

Page: 1

Author Post
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 80
Location: Warszawa
Witam! Szukam firmy, która zajmuje się organizacją zajęć dla młodzieży. Wiecie, takie zielone szkoły, obozy… półkolonie itp. chciałbym bowiem przejrzeć ich ofertę i może nawiązać dłuższą współpracę. Bo szkoła w której pracuje chciałaby właśnie zacząć wspólnie z takim miejscem jakieś wyjazdy dla uczniów. Tylko teraz mam do Was prośbę – czy może słyszeliście o takim miejscu? Możecie mi coś polecić..? byłbym mega wdzięczny za Wasza pomoc w poszukiwaniach!
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 79
Location: Babia Góra
Wejdź sobie tutaj: wakacjeok.pl/ ;) pod tym linkiem znajdziesz dokładnie to, czego szukasz ;) nie dość, że znajdziesz tam właśnie opis takich wyjątkowych zajęć, poznasz super miejsce gdzie można spędzić tam czas, to jeszcze wszystko w wyjątkowej cenie ;) bardzo polecam.. bo akurat korzystam z ich oferty już bardzo długo i mogę poręczyć, że to wyjątkowe miejsce.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 61
Location: Elbląg
No ja akuarat się opieram głównie na zielonych szkołach ;) bo mam co do nich dobre przemyślenia i nigdy mnie to nie zawiodło. Ogólnie to też jestem za tym, żeby częściej młodzież jeździła na jakieś specjalne wyjazdy, wypady.. a nie tylko ciągle jedno i to samo, czyli komputer.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 35
Location: Nowy Targ
Ja też musze skłonić właśnie swoich niesfornych synów, że na komputerze się nie kończy życie..
Member
Registered: Mar 2016
Posts: 18
Korzystałam z tej oferty, którą przedstawił Pan trochę wyżej i mogę potwierdzić, stronka jest mega profesjonalna i wszystko tam można wyczytać ;)

Post Reply

Page: 1