cafemama.pl

Forum dyskusyjne

Jaka jest szansa na odzyskanie plików?

Post Reply

Page: 1

Author Post
Member
Registered: Jun 2015
Posts: 41
Location: Lwów
Hej, mam troszke powarzny problem i nie wiem czy da się rade to jakos zrobic. Czy da się oodzyskac pliki z karty sim? Jaka jest szansa na odzyskanie plików?
Member
Registered: Jun 2015
Posts: 34
Location: Wolin
Czyli masz to samo co ja kiedys? No widze ze nie tylko ja popełniam takie bledy. ael każdemu może się zdarzyc, tylko ze po prostu wystarczy robic kopie zapisywac po pare razy żeby mieć w razie czego kopie i tyle. No sa chmury dzis do trzymania danych wiec wiadomo ze sytuacje można jakos ogarnąć.
Member
Registered: Jun 2015
Posts: 30
Location: Augustów
A do odzyskiwania danych z karty SIM najlepiej wziąć kogos kto dobrze zna się na tym. No mi tu pomagal datadetect.pl oni zajmuja się roznego rodzaju odzyskiwaniem plikow wiec może tez ci ogarna temat. Karty nie karty czy cos z dysku to oni wlasnie robia zapytaj ich o cene i jak cos to niech ci łatwią sprawe ;)
Member
Registered: Jun 2015
Posts: 24
Location: Tarnów
Szansa na odzyskiwanie plikow jest zawsze, ale może być bardzo mała. Jak cos to możesz przeciez robic kopie i to wysyłać sobie na maila albo tworzyc Google docs. No generalnie teraz jest modna na wirtualna chmure i wg mnie to dobre zabezpieczenie przed Tegu typu sytuacjami.
Member
Registered: Jun 2015
Posts: 33
Location: Iława
Jeśli karty nie zalałaś czy nigdzie nie uszkodzilas to jednak odzyskanie jest możliwe tylko wiadomo ze wszystko zalezy od tego w jakim stanie ogolnym jest karta itd. No ale najlepiej sprobouj z kims pogadac o tym żeby ci to zrobili. Przeciez jeśli to wazne to tym bardziej można spróbować.
Member
Registered: Jun 2015
Posts: 28
Location: Tarnobrzeg
jak nie chcesz mieć takich sytuacji w przyszłości to zaloz po prostu konto w chmurze i tam możesz trzymac wszystkie pliki o jakich tylko zamarzysz wiec wszystkie pliki masz pod kontrola bo masz do nich dostep nawet jak nie masz kompa tylko wiadomo ze to troche zajmuje czasu takie kopiowanie po piec razy No ale lepiej kopiowac niż potem glowic się czy pliki uda się odzyskać z dysku czy cos
Member
Registered: Jun 2015
Posts: 26
Location: Piła
Sam korzystam z chmury w pracy i w domu. Nie wyobrazam sobie inaczej, by waznych plikow nie robic kopii. Bo inaczej to można naprawde się tak wpakowac w tarapty dzis ze szok. No i wszystkie formularze trzymam tam itd.

Post Reply

Page: 1