cafemama.pl

Forum dyskusyjne

Wymiana wyposażenia w sklepie

Post Reply

Page: 1

Author Post
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 16
Location: Poznań
Szefowa zamknęła interes na dwa tygodnie, w tym czasie ma być mały remont i odświeżenie sklepu. Przy okazji ma być wymiana kas, regałów i tym podobnych rzeczy – los chciał że to ja mam się tym zająć i już się trochę boję. Doradzicie mi może na co zwrócić uwagę i może najważniejsze – gdzie szukać takich sprzętów?
Member
Registered: Jun 2015
Posts: 26
Location: Piła
Heh, nie wspomniałaś co to za sklep i co w nim sprzedajecie ale sądzę że regały sklepowe to zawsze się przydają. Jak nie są w za wesołym stanie to wymiana dobrze zrobi. Jak chodzi o sensowne źródła takich gadżetów to Sklepikaria.pl mają bardzo ciekawą ofertę. Typowo pod kątem handlu więc poszukaj tam czegoś.
Member
Registered: Mar 2016
Posts: 64
Warto pomyśleć o wygodzie kupujących, więc jeśli do tej pory nie mieliście to może teraz zorganizujcie jakieś wózki na zakupy, większe czy mniejsze to już jest sprawa otwarta. W każdym razie dla mnie taki wózek jest zawsze bardzo wygodną sprawą.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 79
Location: Babia Góra
W sumie nie wiemy czym tam się zajmujecie w tym sklepie ale jeśli to spożywczy to wagi sklepowe nadadzą się z pewnością. Chyba nie muszę wyjaśniać w jakich celach ;) Jak są stare i wysłużone to lubią przekłamywać i to w bardzo różną stronę więc warto zamówić jakieś nowsze.

Post Reply

Page: 1