cafemama.pl

Forum dyskusyjne

Gdzie można kupić dobre kamery?

Post Reply

Page: 1

Author Post
Member
Registered: Mar 2016
Posts: 64
Witam wszystkich. W mojej firmie musze zainstalować monitoring. Chciałam zatrudnić firmę, ale znajomy doradził, bym sama kupiła kamery, zamontowała je i sama zainstalowała w swoim komputerze, by mieć dobry podgląd. Z jednej strony szukam oszczędności, nie powiem, że nie, ale też niewiele wiem. Czy możecie doradzić skąd i za ile można takie coś nabyć? A wy gdzie kupowaliście lub jaką firmę zatrudnialiście do tego? Podzielcie się uwagami.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 80
Location: Warszawa
Witaj. Ja kupiłem zwyczajną kamerkę i sam zainstalowałem. Nie zapłaciłem chyba więcej jak 150zł, ale to było kilka lat temu, a pamięć już nie ta. Myślę, że teraz masz takie oferty profesjonalnych firm monitorujących, że aż żal nie skorzystać z nich.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 79
Location: Babia Góra
Ja mam podobne zdanie. Sądzę, że powinnaś poszukać dobrej oferty firm monitorujących jest ich całe mnóstwo w sieci. Niech oni odwalą za ciebie robotę, a ty będziesz miała nagrania. Ja na twoim miejscu właśnie w ten sposób bym zrobił. Samodzielnie możesz mieć problem z tym jeśli się nie znasz.
Member
Registered: Jun 2015
Posts: 47
Location: Jarosławiec
Witaj. jak szukasz dobrego sprzętu to w tym sklepie go znajdziesz mzxglobal.pl/rejestratory.html, ja tam też kupowałam. Jestem zadowolona bo wszystko poszło dobrze, nie było żadnych problemów. Tobie też bym poleciła bynajmniej się rozejrzeć co mają w ofercie, czasami mają ciekawe rabaty i wysyłkę tez mają chyba darmową do jakiejś tam kwoty.
« Last edit by bielbed on Tue Jun 05, 2018 1:43 pm. »
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 32
Location: Tarnów
Zwykła kamerka nie jest droga na allegro.

Post Reply

Page: 1