cafemama.pl

Forum dyskusyjne

Planowanie wesela

Post Reply

Page: 1

Author Post
Member
Registered: Jun 2015
Posts: 41
Location: Lwów
Dzień dobry wszystkim użytkownikom forum. Postanowiłam założyć temat ze względu na brak pomysłu na organizację weselnego przyjęcia. Już niebawem zmieni się moje życie, a chciałabym aby ten dzień był wyjątkowy i przynajmniej dla mnie uroczy i szczęśliwy. Może to trochę egoistyczne, ale to ja chce być główną atrakcją tego dnia. Doradźcie coś oryginalnego na zaplanowanie szczególnego przyjęcia i atrakcji na weselu.
Member
Registered: Jun 2015
Posts: 34
Location: Wolin
Cześć gwiazdo wieczoru- nie zapominaj, że sama się nie żenisz, twój facet też jest ważny w tym dniu. Ja na twoim miejscu zastanowiłabym się na tym, aby zaaranżować wesele w plenerze, ostatnio są bardzo modne takie pomysły.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 30
Location: Międzychód
Witam. Ja bym ci poleciła zatrudnić fachowców od przygotowań. Dam ci namiar na sprawdzoną firmę inspiro-wedding.pl, pracują tam wykwalifikowani konsultanci ślubni, którzy mają obycie i potrafią się doskonale wstrzelić w oczekiwania nawet najbardziej rozkapryszonych panien młodych, wydaje mi się, że znajdziesz tam to czego szukasz. Powodzenia
« Last edit by bielbed on Fri Aug 04, 2017 8:16 am. »
Member
Registered: Jun 2015
Posts: 30
Location: Augustów
Witam. Na wstępie gratuluję, ja to nawet nie mam chłopaka, a co dopiero ślub. Ale zazdroszczę ci. Moja siostra w zeszłym roku wychodziła za mąż i korzystała z usług firmy organizującej przyjęcia weselne, tutaj podam ci link inspiro-wedding.pl/o-nas, wejdź, poczytaj i sprawdź. Powiem tylko tyle, że miała wesele jak z bajki.
« Last edit by bielbed on Fri Aug 04, 2017 8:16 am. »
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 79
Location: Babia Góra
Same księżniczki, każda chce księcia i wesela, a może by tak zapytać co facet ma do zaproponowania w tej sferze…?
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 29
Location: Ustka
Racja, zgadzam się z kolegą. Powinnaś porozmawiać z narzeczonym. A co do pomysłu z firmą organizującą to uważam, że to świetny pomysł.

Post Reply

Page: 1