cafemama.pl

Forum dyskusyjne

Usuwanie zmarszczek w Gdańsku… gdzie warto to zrobić?

Post Reply

Page: 1

Author Post
Member
Registered: Mar 2016
Posts: 64
Witam wszystkich bardzo serdecznie. Od dłuższego czasu chodzi we mnie zamiar pójścia do dobrego gabinetu/kliniki i usunięcie zmarszczek. Nie wiem jak to możliwe, ale w ciągu roku zrobiło mi się więcej zmarszczek niż przez całe życie… co prawda miałam dużo smutnych przejść, ale jednak chciałabym jak najszybciej się ich pozbyć. Może ktoś z was potrafi mi coś polecić? Jakiś dobry salon, klinikę, cokolwiek? By jednak zgłosić się tam i być pewnym jakości? Będę bardzo wdzięczna… bo sama nie potrafię się na nic zdecydować ;)
Member
Registered: Mar 2016
Posts: 18
ja usuwałam zmarszczki w Gdańsku i naprawdę byłam pełna obaw przed zabiegiem, ale efekt przeszedł moje najśmielsze oczekiwania! Raz, że zabieg był bezbolesny, dwa, szybki i efekty naprawdę są znakomite! Aż nie do wiary, jak wiele można osiągnąć przez takie zabiegi ;) proszę: http://gdanskaklinikaurody.pl/zabiegi/usuwanie-zmarszczek/ tutaj znajdziesz szczegóły oferty ;) myślę, że będziesz bardzo zadowolona jak się tam zgłosisz ;) super zabiegi, ekstra obsługa i full profesjonalizm. Ja jestem szalenie zadowolona i zdecydowanie jeszcze wrócę tam po więcej ;)
Member
Registered: Jun 2015
Posts: 47
Location: Jarosławiec
ja też bardzo wiele słyszałam dobrego o tej Gdańskiej Klinice Urody ;) to bez wątpienia jedna z lepszych klinik tego typu w Trójmieście… sama wybieram się niedługo tam na kilka zabiegów upiększających ;) myślę, że taka inwestycja w samą siebie jest bardzo potrzebna od czasu do czasu… kazda kobieta chce się czuć piękna i atrakcyjna, dla siebie
Member
Registered: Jun 2015
Posts: 24
Location: Tarnów
ja też bardzo bym chciała usunąć swoje zmarszczki bo jednak strasznie się postarzałam i uważam, że nieładnie to wygląda… niektóre kobiety się pięknie starzeją, z gracją, ja niestety nie należę do tego typu kobiet.
Member
Registered: Jun 2015
Posts: 30
Location: Augustów
ja też paskudnie się zaczęłam starzeć i strasznie źle się z tym czuję. Chce jak najszybciej wybrać trochę zabiegów i się odmłodzić. Bo pracuje caly czas z ludzmi, jestem twarzą w pewnej firmie i nie chce straszyć ludzi :P no nic.. może faktycznie pójdę na jakieś usuwanie zmarszczek i jeszcze na jakiś lifting i będzie dobrze ;) mam trochę oszczędności to się nie martwię

Post Reply

Page: 1