cafemama.pl

Forum dyskusyjne

Czy da się gdzieś kupić litery 3D na ścianę?

Post Reply

Page: 1

Author Post
Member
Registered: Mar 2016
Posts: 64
Ostatnio w jednej gazeicie widziałam takie świetne napisy na ścianie, sprawiające wrażenie jakby były trójwymiarowe. Powiem szczerze, że chętnie bym to zobaczyła u siebie na ścianie w moim gabinecie kosmetycznym :) Mam jednak spory problem, by to znaleźć, może Wy jesteście w tej sprawie bardziej ogarnięci?
Member
Registered: Mar 2016
Posts: 18
Co mamy nie być kochana, wystarczy, że wejdziesz sobie na stronę sklepu Naklejkomania.eu i tam masz takie rzeczy :) Zresztą, tak po prawdzie, to to rzeczywiście są litery 3D bo to nie są naklejki, tylko po prostu wypukłe litery, nie wiem, jak to inaczej ujać :)
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 80
Location: Warszawa
Zgodzę się z koleżanką wyżej. Przeglądałem różne oferty w poszczególnych sklepach i ta na http://naklejkomania.eu/64-napisy-wypukle-3d wg mnie jest zdecydowanie najlepsza. Ja mam od nich litery 3D na ścianie mojego przedpokoju, więc każdy, kto wchodzi jest witany dużym napisem :) Bardzo fajnie to wygląda.
Member
Registered: Mar 2016
Posts: 64
Właśnie ja chciałabym nazwę swojej firmy i jakiś napis powitalny. Myślę, że to będzie jedno z bardziej oryginalnych rozwiązań, bo nigdy u nikogo czegoś podobnego nie widziałam :) W każdym razie dzięki kochani za namiary :* Pozdrawiam serdecznie!

Post Reply

Page: 1