cafemama.pl

Forum dyskusyjne

Projektant wnętrz z Krakowa dla dewelopera. Kogo polecacie?

Post Reply

Page: 1

Author Post
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 80
Location: Warszawa
Z racji tego że firma w której pracuje wygrała przetarg na blok mieszkalny szukamy kogoś kto mógł by wykonać dla nas projekty mieszkań pod klucz. Zależy nam na połączeniu atrakcyjnego wyglądu i przy tym zachowaniu rozsądnej ceny. Znacie kogoś godnego polecenia?
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 79
Location: Babia Góra
Co to znaczy rozsądnej ceny? Rozumiem że projekty mają być tak zrobione żeby można było zachować ładny wygląd przy jednocześnie małym nakładzie funduszy na ich realizacje?
Member
Registered: Mar 2016
Posts: 64
Chyba dokładnie o to chodzi. Patrząc ze strony dewelopera wkładanie dużych pieniędzy w wykończenie mieszkania to żadne rozwiązanie, bo dzisiaj wiele osób woli wykończyć mieszkanie po swojemu. Wysłałam namiary na firmę zajmującą się projektami wnętrz.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 80
Location: Warszawa
Chcemy żeby projekty były atrakcyjne dla klienta oraz aby można było je wykonać niekoniecznie dużym nakładem finansowym. Nie są to mieszkania klasy wyższej więc nie chcemy też inwestować w wysokiej klasy wykończenie które później będzie odstraszać cena.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 61
Location: Elbląg
Jeżeli szukasz dobrego projektanta wnętrz z Krakowa to bardzo polecam zajrzeć na stronę internetowa marengo-architektura.com/kontakt/. Firma zajmuje się właśnie takimi projektami i ma na swoim koncie sporo realizacji dla klientów indywidualnych, firm jak i deweloperów.
« Last edit by bielbed on Thu Jun 07, 2018 9:09 am. »
Member
Registered: Mar 2016
Posts: 18
Również polecam. Sama zastanawiałam się nad zatrudnieniem ich żeby zrobili dla mnie projekt mieszkania ale niestety okazało się że koszta są dużo wyższe niż się tego spodziewałam. Tak czy inaczej zamierzam skorzystać z ich usług w najbliższym czasie.
Member
Registered: Jun 2015
Posts: 47
Location: Jarosławiec
Chcecie mieć jeden projekt na wszystkie mieszkania? Domyślam się że są to lokale o różnej powierzchni i projektów będzie potrzeba co najmniej kilka.

Post Reply

Page: 1