cafemama.pl

Forum dyskusyjne

Jakich znacie dobrych przewoźników autokarowych z Wrocławia?

Post Reply

Page: 1

Author Post
Member
Registered: Jun 2015
Posts: 41
Location: Lwów
Hej. Przychodze do Was z zapytaniem jakich znacie dobrych przewoźników autokarowych z Wrocławia? Zalezy mi tez na rozsądnej cenie usługi…
Member
Registered: Jun 2015
Posts: 34
Location: Wolin
Podejrzewam ze organizujesz wycieczke… no ale to zwróc uwage na to czy samochod ma wszystkie wymagane dokumenty przegląd itd. No i po ilu godzinach pracy jest kierowca ,bo jednak jego zmeczenie może okazac się bardzo ale to bardzo niebezpieczne.
Member
Registered: Jun 2015
Posts: 30
Location: Augustów
Jeśli ci potrzebni przewoźnicy autokarowi z Wrocławia to możesz zobaczyc tutaj nawet http://www.wrocektravel.pl/uslugi/przewozy-autokarowe.html ja sama jestem w trakcie planowania i w sumei jeszcze nic dokladnie nie wiem ale ich biore pod uwage. Oni przewoza ludzi do nawet ponad 50 osób jednorazowo. No ale jak potrzeba ci cos mniejszego np. na impreze integracyjna to wtedy masz minibusa i to powinno wam wystarczyc o ile to nie duza firma :P
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 36
Location: Ełk
W wyjazdach trzeba pamiętać ze i tak licza się umoejetnosci kierowcy no i bez klimatyzacji czy nawet kabiny wc na dłuższe trasy nie ma się co wybierac. bo potem zwyczajnie niekoniecznie jest milo.
Member
Registered: Jun 2015
Posts: 30
Location: Augustów
Jak chcesz zobaczyc cennik tej firmy o ktorej ja pisalam to wejdz tutaj http://www.wrocektravel.pl/cennik.html no oni podaja orientacyjny cennik wynajmu autokarów wiec możesz sobie przekalkuowac czy duzo od ciebie by chcieli. To zalezy jak długa trasa i na ile dni macie jechac.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 36
Location: Ełk
No widziałam, że ta firma całkiem tak porzadnie się przedstawia i dvd i barek gorących i zimnych napojow…. wiec tak przyjemnie ze tak jest : )

Post Reply

Page: 1