cafemama.pl

Forum dyskusyjne

Proszę o polecenie kogoś, kto przeprowadza pokazy freestyle football

Post Reply

Page: 1

Author Post
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 61
Location: Elbląg
Cześć. Planujemy zorganizować w pewnym niewielkim miasteczku imprezę sportową promującą zdrowy styl życia. Część będzie zaadresowana głównie do dzieci. Jedną z atrakcji chcielibyśmy uczynić właśnie pokazy freestyle football. Czy możecie polecić jakiegoś organizatora takich wydarzeń?
Member
Registered: Jun 2015
Posts: 47
Location: Jarosławiec
Witaj. Wyszukiwarka pokazuje dużo wyników. Jeśli zależy Ci na czasie, polecałabym po prostu skontaktować się z każdą z grup lub osób i dowiedzieć się, na jakich warunkach przebiega współpraca. Wątpię w to, że osoby się tu udzielające miały kontakt z takimi artystami. :)
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 35
Location: Nowy Targ
Hej. Nie tak dawno w mojej okolicy było podobne wydarzenie. A w pokazach uczestniczyli młodzieżowi zawodnicy lokalnego klubu. Może nie było jakoś szczególnie efektownie, ale dzieciom się podobało. Głównie dlatego, że same mogły trochę poodbijać piłkę. Tak w ogóle - bardzo fajna inicjatywa.
Member
Registered: Jun 2015
Posts: 47
Location: Jarosławiec
Może ja pomogę. Tak się składa, że akurat miałam okazję oglądać kilka miesięcy pokazy freestylle football w wykonaniu tego pana: http://dawidpajor.com/. Nie wiem, na jakich zasadach świadczy usługi, ale myślę, że warto się z nim skontaktować. Z piłką radził sobie naprawdę doskonale. Wszyscy widzowie byli pod ogromnym wrażeniem.
Member
Registered: Jun 2015
Posts: 17
Location: Radom
Czesc. Jestem goracym zwolennikiem takich wydarzen. Warto zachecac ludzi do aktywnosci fizycznej. A jesli chodzi o te pokazy, to tez moge polecic pana ze strony dawidpajor.com. Najfajniejsze jest to, ze w czasie takich wystepow, jesli tylko ma okazje, to zacheca dzieci do samodzielnego wykonywania sztuczek.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 61
Location: Elbląg
To może być świetny wybór. Wygląda na profesjonalistę, który poważnie podchodzi nawet do małych wydarzeń. Na pewno się z nim skontaktujemy. Oby tylko miał wolny termin w odpowiednim czasie. Dzięki. Jeśli będziecie mieć jeszcze jakieś propozycje, to czasem tu zaglądam. :)
Member
Registered: Jun 2015
Posts: 30
Location: Augustów
Bardzo proszę. Życzę powodzenia w organizacji imprezy.

Post Reply

Page: 1