cafemama.pl

Forum dyskusyjne

Kwiaciarnia internetowa, a jakość dostarczanych kwiatów

Post Reply

Page: 1

Author Post
Member
Registered: Jun 2015
Posts: 26
Location: Piła
Słuchajcie, będę chyba zmuszony skorzystać z oferty takiej kwiaciarni co to działa w internecie, konkretniej to w zawsze oferuje na terenie Warszawy dostawy kwiatów pod wskazany adres. Nigdy tego nie robiłem, taka wyniknęła sytuacja że nie mogę być osobiście w pewnym miejscu i chcę to troszkę zrekompensować tej osobie ;) Moje podstawowe pytanie dotyczy tego czy kwiaty w takiej kwiaciarni to są jakieś dobrej jakości czy takie byle co, że po kilku godzinach padnie i po sprawie? Po drugie z jakim wyprzedzeniem trzeba zamawiać żeby dotarło na czas?
Member
Registered: Jun 2015
Posts: 47
Location: Jarosławiec
Z tym czasem realizacji to nie wiem, ale co do jakości mogę się wypowiedzieć bo mój kochany już dwa razy poprzez kwiaciarnie internetowe obdarował mnie super bukietami i w każdym przypadku nie miałam żadnych zastrzeżeń co do kwiatów. Pomijam już przepiękne przybranie tych bukietów, naprawdę byłam zaskoczona, to kwiaty długo dumnie stały w wazoniku na stole ;)
Member
Registered: Jun 2015
Posts: 17
Location: Radom
Zobacz sobie w regulaminie jak wygląda dostawa jeśli chodzi o kwiaty online kolego. Ogólnie rzecz biorąc jak zamówić w konkretnych godzinach to dostawa jest jeszcze tego samego dnia, zapewne w godzinach pracy samych dostawców, a zawsze możesz zlecić taką usługę wcześniej z określeniem dmkładnego terminu dostawy na przyszłość.
Member
Registered: Jun 2015
Posts: 26
Location: Piła
Faktycznie masz rację, poczytałem sobie dokładniej warunki tej oferty, ciekawa sprawa. Dzięki za info o jakości tych kwiatów, wiecie, nie mam wpływu na to, a nie chcę żeby rodzina dostała jakieś zwiędłe chwasty :/ trochę lipa by była.
Member
Registered: Jun 2015
Posts: 24
Location: Tarnów
Mnie tak internetowa wysyłka kwiatów generalnie bardzo się podoba. Nie mam zastrzeżeń do tej usługi.

Post Reply

Page: 1