cafemama.pl

Forum dyskusyjne

Czy możecie polecić jakiś mniej znany ale dobry portal z ofertami pracy?

Post Reply

Page: 1

Author Post
Member
Registered: Mar 2016
Posts: 64
Od dłuższego czasu szukam ciekawych ofert pracy gdyż chcę zmienić miejsce zatrudnienia, ale jestem mocno rozczarowana ofertami i w ogóle działaniem portali tych najbardziej znanych, największych. Więcej się po nich spodziewałam zważywszy na ich renomę, ale teraz widzę, że sława wcale nie zawsze idzie w parze z dobrą jakością. Może znacie jakieś mniej znane portale, ale warte odwiedzenia i takie, na których naprawdę można znaleźć sensowne oferty w sporej ilości?
Member
Registered: Mar 2016
Posts: 18
Jakie wymagania :)
Member
Registered: Mar 2016
Posts: 64
Nie powiedziałabym, że mam takie duże wymagania, teraz wszystko odbywa się w Internecie, głównie jeśli chodzi o rekrutację, więc chyba nic dziwnego, że spodziewam się, że uda mi się znaleźć jakieś naprawdę pomocne narzędzie
Member
Registered: Jun 2015
Posts: 47
Location: Jarosławiec
Oczywiście masz rację, chyba każdy zgodzi się co do tego, że najlepiej jest szukać pracy przez Internet, to obecnie najefektywniejsza metoda i faktycznie można wiele wymagać od tego rodzaju portali. Sama mam ulubiony portal pracy w mazowieckim który posiada oferty z całego kraju, więc zawsze polecam na niego zaglądać, oto link: pracatobie.pl/employee/[email protected]$[email protected]$. Przekierowuje bezpośrednio do wyszukiwarki, więc od razu możesz sprawdzić, czy są interesujące cię oferty :)
Member
Registered: Mar 2016
Posts: 64
Dzięki wielkie, właśnie o coś takiego mi chodziło :) Zaraz zabieram się za wyszukiwanie

Post Reply

Page: 1