cafemama.pl

Forum dyskusyjne

Potrzebna treść na strony i bloga

Post Reply

Page: 1

Author Post
Member
Registered: Jun 2015
Posts: 47
Location: Jarosławiec
Jestem zainteresowana usługami związanymi z copywritingiem reklamowym i content writingiem. Celem jest zapełnienie treścią dwóch stron firmowych, opcjonalnie prowadzenie bloga firmowego. Macie jakieś doświadczenia? A może polecacie jakieś rozwiązania?
Member
Registered: Jun 2015
Posts: 33
Location: Iława
Rozwiązań jest cała masa bo masz kupę agencji które się tym zajmują i jeszcze więcej freelancerów. Kwestia wyboru, zdefiniowania potrzeb no i budżetu jaki chcesz na to wszystko przeznaczyć. Ale pewnie to już wiesz :)
Member
Registered: Jun 2015
Posts: 21
Location: Radom
Myślę że powinna sobie wejść na tę stronę: http://simplycreative.pl/oferta/47/inne. Tam jest właśnie coś w temacie copywritingu czyli już pierwszy konkretny namiar dostałaś. Teraz już od Ciebie zależy, co z tym zrobisz.
Member
Registered: Jun 2015
Posts: 24
Location: Tarnów
Ze swojej strony tylko potwierdzę że Simply Creative zdecydowanie dają radę więc akurat im można wszelkie działania reklamowe czy wizerunkowe powierzać bez obaw. Przekonałam się sama i to parę razy.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 61
Location: Elbląg
Fajnie że masz w ogóle takie założenie aby powierzyć to profesjonalistom. Wiele firm na rynku niestety robi takie rzeczy na własną rękę i efekty są oględnie mówiąc średnie.

Post Reply

Page: 1