cafemama.pl

Forum dyskusyjne

Czy znacie tego fryzjera? Jakie macie opinie?

Post Reply

Page: 1

Author Post
Member
Registered: Mar 2016
Posts: 64
Dzień dobry. Na stronie galeriadavinci.pl/gallery/galeria-fryzjer/ zawuażyłam jakiś czas temu taką świetną galerię z fryzurami, które robi ten salon fryzjerski. Czy ktoś miał okazję z niego już korzytsać i potwierdzi, że te fryzury rzeczywiście tak klientkom wychodzą? Jak to wygląda? Chętnie się wszystkiego dowiem.
« Last edit by bielbed on Thu Nov 16, 2017 10:36 am. »
Member
Registered: Mar 2016
Posts: 18
Ja to tylko z tego salonu korzystam i jestem naprawdę zadowolona, że tak świetnie to wygląda, bo wiele razy uratowali mi tam tyłek i zrobili takie fryzury, że aż sama nie mogłam wyjść z podziwu, że tak dobrze mogę wyglądać. No a od fryzury to jednak sporo zależy :)
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 80
Location: Warszawa
Nawet ja tam byłem i wiem, że w tym salonie jest strzyżenie męskie na naprawdę wysokim poziomie, a jednak znaleźć takiego fryzjera, który zrobi męską fryzurę, która nie będzie przypominała wypadku z kosiarką może być trudne. Ale nie dla nich, oni sobie doskonale radzą ze wszystkim :)
Member
Registered: Jun 2015
Posts: 47
Location: Jarosławiec
To wszystko jest prawda. Wiele razy też korzystałam z tego salonu i zawsze mi ratują tyłek nawet w najgorszych sytuacjach, więc wiem, że mogę do nich się zawsze udać i mi zrobią naprawdę dobrą fryzurę. Oby Tobie też pomogli
Member
Registered: Mar 2016
Posts: 64
Przywracacie mi wiarę we fryzjerów, bo już naprawdę się bałam, że nie będę mogła znaleźć żadnego dobrego, w którym mi wreszcie zrobia dobrą fryzurę :P

Post Reply

Page: 1