cafemama.pl

Forum dyskusyjne

Czy figurki Littlest Pet Shop nadają się na kolekcjonerską przygodę?

Post Reply

Page: 1

Author Post
Member
Registered: Mar 2016
Posts: 64
Mimo, że staram się wychowywać moje dzieci raczej w spokojnym tonie, to nie udało mi się jak na razie znaleźć dla nich hobby, które utrzymało by się dłuzej niż kilka pierwszych dni. Wydaje mi się, że chyba źle dobierałam te zainteresowania. Teraz chciałbym wyjść naprzeciw i zaproponować dzieciom jakieś zabawy z kolekcjonowaniem. Jak myślicie czy figurki z serii Littlest Pet Shop na taki początek będą dobre?
Member
Registered: Mar 2016
Posts: 18
Ja bym pozostawiła wybór samym dzieciom, ale mogę Ci powiedzieć, że z cała pewnością warto podusnąć taki pomysł dzieciom. Figurki tego typu to prawdziwa frajda i możliwość zabawy na długie godziny. Zbieranie jakiś kart też jest fajne, ale to raczej zabawa na krótki czas.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 80
Location: Warszawa
Figurki poza tym nie zajmuja duzo miejsca i można je fajnie zagospodarować na przykład w różnych pudełkach. Za moich czasów to zbierało się raczej puszki po zachodnich napojach albo co niestety było mało edukacyjne opakowania po papierosach…
Member
Registered: Mar 2016
Posts: 64
No pamiętam te czasy doskonale, sama się wychowywałam w tym czasie. I dlatego też wiem, ile frajdy dostarcza zbieranie czegokolwiek, albo przynajmniej znalezienie brakującego elementu…
Member
Registered: Jun 2015
Posts: 47
Location: Jarosławiec
Figurkii Littleest Pet Shop świetnie się sprawdzają w przypadku mniejszych dzieci, bo po prostu przyciągają swoimi kolorami. Ja kupuję tego rodzaju zabawki w sklepie Ebambini, gdzie bardzo dużo nie tylko tych figurek, ale i innych zabawek.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 79
Location: Babia Góra
A te momenty, jak się wymieniało były też bardzo emocjonujące. Wtedy wychodziło, kto ma większą siłe przekonywania…
Member
Registered: Jun 2015
Posts: 24
Location: Tarnów
Różnie to bywało z tymi wymianami, ale na pewno było wesoło. Dzisiaj faktycznie zakupy warto robić tutaj ebambini.pl/Figurki-c1510, bo jeśli chodzi o figurki Littlest Pet Shop to jest ich najwięcej. Każde opakowania oznacza nowe możliwości zabawy, tym bardziej, że figurki są tworzone w oparciu o życie rodzinne.
« Last edit by bielbed on Fri Aug 18, 2017 9:32 am. »
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 61
Location: Elbląg
Takie zabawki to ja mogę moim dzieciom dawać, bo wiem, że coś dobrego z nich wyniosą na przyszłośc. A niestety nie zawsze tak jest, bo często zamiast zdrowy rozsądek to pieniądze rządzą takimi zależnościami i to już nie jest dobre, zwłaszcza dla naszych dzieci.

Post Reply

Page: 1