cafemama.pl

Forum dyskusyjne

Szukam kursu tańca dla młodzieży we Wrocławiu.

Post Reply

Page: 1

Author Post
Member
Registered: Mar 2016
Posts: 64
Witajcie! Moja 14 letnia córka bardzo chciałaby się zapisać na taniec. Szukamy jakiejś szkółki, ale wybór jest bardzo duży. Może wy polecicie jakieś już sprawdzone szkoły?
Member
Registered: Mar 2016
Posts: 18
Cześć, ja mogę polecić Ci bardzo dobrą szkołę tańca dla młodzieży we Wrocławiu, do której chodzi moja córka. Jest to szkoła tańca Kids Dance, która prowadzi zajęcia dla różnych grup wiekowych, także dla młodzieży gimnazjalnej. Zajęcia bardzo fajnie zorganizowane, dzieci uczą się choreografii ale wymyślają także swoje.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 80
Location: Warszawa
Witam, mój syn także uczęszcza do tej szkoły tańca i z czystym sumieniem mogę Ci ją polecić. Trenerzy wykwalifikowani, z dobrym podejściem do dzieci i młodzieży.
Member
Registered: Mar 2016
Posts: 18
Hej, to fakt że jest dużo szkół oferujących taniec dla młodzieży Wrocław jest bardzo rozwinięty pod tym kątem. Gdy ja z córką szukałyśmy jakiejś szkoły dla niej trafiłyśmy właśnie do tej szkoły, którą wcześniej ktoś polecił. Zajrzyj na ich stronę internetową: http://szkolka-tanca.wroclaw.pl/nasze-zajecia/dla-mlodziezy/ gdzie umieścili wszelkie informacje.
Member
Registered: Mar 2016
Posts: 64
Dziękuje Wam za polecenie tej szkoły. A możecie mi mniej więcej opowiedzieć jak wyglądają takie zajęcia?
Member
Registered: Mar 2016
Posts: 18
Zajęcia trwają godzinę, zazwyczaj w godzinach popołudniowych. Na początku trener przeprowadza rozgrzewkę, a potem ćwiczą już konkretne układy taneczne. Zawsze jest oczywiście jakaś krótka przerwa w zajęciach.
Member
Registered: Jun 2015
Posts: 47
Location: Jarosławiec
Hej! Jeżeli chcesz zapisać córkę na taniec dla młodzieży we Wrocławiu to także uważam, że ta szkoła jest jedną z najlepszych. Zajęcia do wyboru raz lub dwa razy w tygodniu, a zabawa na nich jest świetna.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 79
Location: Babia Góra
Mój syn chodzi do tej szkoły tańca i niesamowicie się rozwinął przez ten czas. Wcześniej był trochę nieśmiały i skryty, a dzisiaj tryska energią i zrobił się o wiele odważniejszy.
Member
Registered: Jun 2015
Posts: 24
Location: Tarnów
Moim zdaniem szkoła świetnie radzi sobie z młodzieżą, zajęcia nigdy nie są takie same, uczą się różnych układów i często wykorzystują różne rekwizyty.

Post Reply

Page: 1