cafemama.pl

Forum dyskusyjne

Gdzie znajdę klamki w fajnych cenach? Jaki dobry sklep polecacie?

Post Reply

Page: 1

Author Post
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 61
Location: Elbląg
Moja firma zajmuje się montażem drzwi i mam zlecenie na zamontowanie takich w całym bloku. Szukam sklepu który dostarcza klamki ale tak żebyśmy mogli negocjować warunku przy hurtowym zakupie.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 35
Location: Nowy Targ
Jakie klamki cię interesują? Pytam czy mowa tutaj o zewnętrznych czy wewnętrznych. Jedną z firm która oferuje szeroki wybór i ma bardzo konkurencyjne ceny znajdziesz na stronie internetowej http://stylo-dom.pl/. Sklep ma szeroki wybór więc warto się zainteresować ;)
Member
Registered: Jun 2015
Posts: 34
Location: Wolin
Wysłałam ci namiary do firmy mojego znajomego. On sprzedaje drzwi oraz wszystko co możesz do nich zamontować więc na pewno pomoże ci wybrać coś ciekawego i zaproponuje dobrą cenę.
Member
Registered: Jun 2015
Posts: 47
Location: Jarosławiec
Sama szukałam klamek podczas budowy domu i tak jak kolega wyżej już pisał, polecam ci sklep ze strony http://stylo-dom.pl/48-klamki-zewnetrzne. Mają tam duży wybór nie tylko klamek ale także uchwytów czy tub wentylacyjnych. Sklep zgarnia same dobre opinie wśród klientów ;)
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 32
Location: Tarnów
Jeżeli chcesz kupować hurtowo to najlepiej było by znaleźć od razu jakiegoś producenta. Jaka ilość cię interesuje? Mam na miary na kilka firm to może uda mi się pomóc.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 61
Location: Elbląg
No będzie tego trochę bo w bloku jest jakoś 40 mieszkać i na jedno mieszkanie przypadają 2 klamki zewnętrzne i średnio 10 wewnętrznych. Także łącznie z 500 tego będzie.
Member
Registered: Mar 2016
Posts: 64
Jak chcesz mieć w czym wybierać to wejdź na http://stylo-dom.pl/87-klamki-wewnetrzne i tam poszukaj. Firma ma nie tylko duży wybór ale także dobre ceny. W ofercie znajdziesz także tapety i inne elementy wykończeniowe ;)
« Last edit by bielbed on Fri Aug 11, 2017 8:25 am. »
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 61
Location: Elbląg
Wszystko już mam i dzięki za pomoc. Ceny tylko trzeba ustalić i będzie dobrze.

Post Reply

Page: 1