cafemama.pl

Forum dyskusyjne

Czy ktoś z Was miał kiedykolwiek operacje zatok w Bydgoszczy?

Post Reply

Page: 1

Author Post
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 36
Location: Ełk
Niedawno usłyszałam od lekarza rodzinnego, że możliwe, iż czeka mnie operacja zatok. Dostałam na razie skierowanie do laryngologa, ale może lepiej pójść do specjalisty prywatnie? Czy operacja zatok boli? Jeśli ktoś z Was miał ją przeprowadzaną w Bydgoszczy, to gdzie?
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 3
Location: Ustka
Ja osobiście wolę prywatnych lekarzy, ponieważ masz gwarancję, iż zaopiekują się Tobą jak należy, w sensie poświęcą Ci maksimum czasu. Jeśli chodzi o lekarza, który przeprowadza operacje zatok Bydgoszcz jest lokalizacją gabinetu, do którego chodzę z każdym problemem laryngologicznym. Na stronie: http://www.implanty-bydgoszcz.eu/operacje-zatok.html znajdziesz wszelkie informacje o interesującym Cię zabiegu. Moja przyjaciółka miała operację zatok i jakoś żyje więc nie przejmuj się, nie jest to nic strasznego.
Member
Registered: Jun 2015
Posts: 30
Location: Augustów
I jak to jest, leży się podczas operacji czy jak? Martwię się.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 3
Location: Ustka
Na stronie masz opisane pokrótce wszystkie zabiegi oraz wskazania do nich. Nie, operacja jest na siedząco akurat bo tak chyba wygodniej lekarzowi. Nie martw się, dostaniesz znieczulenie, nikt Cię nie będzie operował w nieludzkich warunkach, spokojnie :). Lekarz wie co robi.

Post Reply

Page: 1