cafemama.pl

Forum dyskusyjne

Prywatne przedszkole – czy Wasze dzieci są zadowolone?

Post Reply

Page: 1

Author Post
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 30
Location: Międzychód
Rozważamy z męzem posłanie naszej córki do prywatnego przedszkola, ale tak napradę to nic nie wiemy jeszcze o tym jak to wszystko jest tam zorganizowane. Mieszkamy w Poznaniu i bardzo zależy nam, żeby to właśnie tutaj nasza córka mogła do przedszkola chodzić. Chciałam się zapytać, jak to było czy jest z Waszymi dziećmi, są zadowolne z pobytu w takim przedszkoli i czy nie przychodzą do domu znudzone?
Member
Registered: Jun 2015
Posts: 34
Location: Wolin
Generalnie muszę powiedzieć, że chyba przedszkola jak mało kto inny dba o to, żeby wszystkie czynności dotyczące dzieci były zgodne z prawem. Pytanie teraz, któer przedszkole da z siebie trochę więcej niż powinno zgodnie z przepisami. Ja akurat jestem zdania, że tylko w prywatnym przedszkolu można takie rzeczy osiągnąć.
Member
Registered: Jun 2015
Posts: 28
Location: Tarnobrzeg
Zgadzam się z Tobą, bo sam mam syna, która uczęszcza do prywatnego przedszkola. Jeśli chodzi o nudę, to nie ma mowy, żeby się nudził. Co więcej wiele zabaw przynosi do domu i człowiek, chociaż czasami to nie ma siły to stara się być po raz kolejny sprzedawcą czy bibliotekarzem...
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 30
Location: Międzychód
No ja akurat bardzo lubię zabawy z dziećmi i chciałabym, żeby moja córka była samdzielna w kwestii wymyślania sobie zajęć. Chodzi o to, żeby nie chodziła w czasie wolny z kąta w kąt, tylko żeby sama potrafiła wymyślić zabawę...
Member
Registered: Jun 2015
Posts: 30
Location: Augustów
Własnie o takie zachowania walczy się w prywatnych przedszkolach. Ja polecam zajrzeć tutaj http://latawce-dmuchawce.pl/kontakt/, gdzie dowiesz się wiele o najlepsztym tego typu przedszkolu w Poznaniu. Potrafią z dziećmi czynić cuda, to praktycznie drugi dom dla dziezci. Jeśli miałabym polecić komuś prywatne przedszkole to tylko to.
Member
Registered: Jun 2015
Posts: 26
Location: Piła
Warto tam zajrzeć, żeby chociaż zapoznać się z ofertą. To przecież nic nie kosztuje, a zobazcycie, jeśli jeszcze nie mieliście styczności z tego typu zajęciami, że są warte polecenia :)))
Member
Registered: Mar 2016
Posts: 64
Ważne jest to, że dzieci są faktycznie bardziej samodzielne po pobycie w przedszkolu. Tak działa właśnie przedszkole Montessori w Poznaniu nie ma lepszej placówki pod tym względem. Zajrzyjce tutaj http://latawce-dmuchawce.pl/metody/, żeby zobaczyć na czym poszczególne metody polegają i co dzięki nim osiągają dzieci.

Post Reply

Page: 1