cafemama.pl

Forum dyskusyjne

Zapalenie ucha u dzieci – czym leczyć?

Post Reply

Page: 1

Author Post
Member
Registered: Jun 2015
Posts: 41
Location: Lwów
Zastanawiam się, które produkty nadają się do tego, żeby można je było stosować w przypadku małych dzieci, któe mają zapalenie ucha. Niestety lekarz nie przyjmuje i nie bardzo mam się z kim skonsultować w tej kwestii.
Member
Registered: Jun 2015
Posts: 30
Location: Augustów
No jeśli wiesz, że to zapalenie ucha, to kropelki idealnie się nadają na tego typu schorzenia. Ja też swego czasuy nie mogłem się skontaktować z moim lekarzem i w Aptekamini.pl poszukałem całej listy specyfików, co pozwoliło mi wybrać odpowiedni dla mojego malucha.
Member
Registered: Jun 2015
Posts: 41
Location: Lwów
No to miałaś szczęście...
Member
Registered: Jun 2015
Posts: 21
Location: Radom
Akurat jeśli chodzi o przypadłości związane z uszami to jestem całiwicie na czasie, bo moje maluchy dość często chorują i im akurat coś takiego pomaga http://www.apteka-internetowa-24.pl/category/bez-recepty-przeziebienie-i-grypa-zapalenie-ucha, ale dzieci muszą polubuć ten sposób podawania leków.
Member
Registered: Jun 2015
Posts: 34
Location: Wolin
Jeśli chodzi o podawanie to moja córa najbardziej lubi podawane mleko...Oj to też skomplikowany temat, bo nie każde mleko maluchom służy. Po kilku próbach trafiliśmy w końcu na odpowiednie http://www.apteka-internetowa-24.pl/humana-ha-1-500g.html i teraz karmienie to przyjemność.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 80
Location: Warszawa
No jako ojciec z kilkuletnim stażem mogę potwierdzić,że z wyborem mleka dla dziecka trochę czasu schodzi.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 36
Location: Ełk
Dzieci mają problemu z doborem odpowiedniego mleka, a ja miałam problem z doborem odpowiedniego kremu dla siebie. W końcu trafiłąm na http://www.apteka-internetowa-24.pl/bioderma-sebium-gel-moussant-mydlo-1-szt.html i skońćzyły się moje problemy. Dokładna analiza produktu często pozwala odpowiednio dobrać produkt do użytkownika.

Post Reply

Page: 1