cafemama.pl

Forum dyskusyjne

Czy krem nawilżający Avene jest bezpieczny dla mocno wrażliwej skóry?

Post Reply

Page: 1

Author Post
Member
Registered: Mar 2016
Posts: 64
Cześć Wam! Mam ogromny problem ze znalezieniem kosmetyków do swojej skóry, szczególnie kremów, które notorycznie mi ją podrażniają i później wyglądam dosłownie jak burak :/ Czy słyszeliście może coś o tym kremie i możecie więcej o nim powiedzieć? A może ktoś też ma mega wrażliwą skórę i stosował przypadkiem kremik? Proszę o pomoc…
Member
Registered: Jun 2015
Posts: 47
Location: Jarosławiec
Znam Twój ból moja droga, sama mam ogromne problemy ze znalezieniem dobrych kosmetyków dla swojej skóry. Co Ci mogę polecić to poświecenie czasu na przewertowanie kosmetyków na stronie aptekamini.pl. Masz tam bardzo ładnie opisane wszystkie kosmetyki i przede wszystkim bez wychodzenia z domu możesz wyszukiwać nowości i sprawdzać skład.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 80
Location: Warszawa
Stosuj kremy naturalne, one może nie są tak nowoczesne, ale naprawdę bezpieczne dla skóry. Wiem co mówię bo żona miała podobnie i odkąd przerzuciła się na naturalne produkty od razu widać poprawę!
Member
Registered: Jun 2015
Posts: 24
Location: Tarnów
Akurat to co wskazałaś, a więc krem nawilżający Avene, to naprawdę dobry wybór w Twoim przypadku. Jest bardzo naturalny, ma witaminkę E, wodę termalną i delikatne trójglicerydy. Jeśli masz problemy ze skórą to faktycznie to powinno Ci pomóc. Zobacz sobie cały skład na tej stronie aptekamini.pl/avene-hydrance-optimale-riche-krem-nawilzajacy-40ml.html, masz dokładnie opisane działanie każdego z tych składników.
« Last edit by bielbed on Fri Apr 27, 2018 12:46 pm. »
Member
Registered: Mar 2016
Posts: 64
Mnie to kurczę kremy albo strasznie podrażniają skórę albo nadmiernie ją wysuszają i później czuję takie nieprzyjemne ściąganie, okropne to jest. Czyli co, spróbować tego kremiku. Ja tam na stronie Apteka MINI bardzo skrupulatnie wertowałam te wszystkie produkty i właśnie ten wydał mi się najbardziej rozsądny.
Member
Registered: Jun 2015
Posts: 24
Location: Tarnów
Spokojnie możesz spróbować, nie jest bardzo kosztowny, a naprawdę naturalny i powinnaś być z niego zadowolona.
Member
Registered: Jun 2015
Posts: 41
Location: Lwów
Mnie się wydaje, że po prostu powinnaś mieć zawsze pod ręką dobre kosmetyki nawilżające bo nadmierne wysuszanie skóry jest przyczyną Twojej nadwrażliwości. Oczywiście wróżę trochę z fusów, ale tak podpowiada mi doświadczenie.
Member
Registered: Mar 2016
Posts: 64
Sama nie wiem. Swego czasu chodziłam do dermatologa i niby coś tam próbował mi pomóc, ale niewiele z tego wynikało. No nic, tak czy inaczej sprawdzę co potrafi ten kremik. Dzięki śliczne za pomoc!

Post Reply

Page: 1