cafemama.pl

Forum dyskusyjne

Jak przyozdobić sobie ściany?

Post Reply

Page: 1

Author Post
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 29
Location: Ustka
Witam wszystkich! Przeprowadziłam się do nowego mieszkania. Już wszystko zrobiłam, ale brakuje mi jakiś dekoracji na ścianach. Są nudne. Zastanawiam się czy lustro ozdobne to może być odpowiednie rozwiązanie na dekorację. Poza tym rozmyślam jeszcze nad wzięciem jakiś obrazków. Doradźcie mi czym można ozdobić ściany w chałupie?
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 16
Location: Poznań
Uważam, że jest dużo ciekawych pomysłów na przyozdobienie ścian w chałupie. Wiem o tym z własnego przykładu. Od dawna fascynuję się architekturą wnętrz. Sądzę, że przytulnie przyozdobiony dom będzie przyciągał. Niedawno pragnęłam wziąć sobie oryginalne lustro do pokoju sypialnianego. Nigdzie nic nie mogłam odnaleźć. Aż pewnego dnia wpadłam na pewną stronę sieciową http://www.evolutionhome.pl/pl/c/Nowoczesne/57 która okazała się być własnością firmy Evolution Home. Przyznam szczerze, że byłam pod wielkim ich ogromnej propozycji, a przede wszystkim atrakcyjnych cen. Jednak najbardziej uradowało mnie to, że tam odnalazłam lustro ze snów. Od razu zamówiłam. W przeciągu trzech dni pojawiło się u mnie. Cudownie dekoruje ścianę. Polecam z czystym sumieniem tę firmę!
Member
Registered: Jun 2015
Posts: 21
Location: Radom
Wybór dekoracji do mieszkania to skomplikowany temat. Jakiś czas temu małżonka nabyła stylowe lustra srebrne. Przyznam, że są bardzo ładne, lecz znów nie konsultowała tego ze mną! Ja bym z radością też coś dobrał do salonu czy łazienki! Ale na razie nie posiadam ku temu okazji...
Member
Registered: Jun 2015
Posts: 47
Location: Jarosławiec
Banalna rzecz, że najoryginalniejszą dekoracją na ścianę mogą być obrazy. Sama takie kupiłam. Nawet jak poszukiwałam profesjonalnej firmy to mój przyjaciel proponował mi duży obraz przestrzenny. Dlaczego nie?! Może kolejnym razem, bo w tym momencie tego nie potrzebuję. Proszę Was zmieńcie temat. Albo znikam stąd. Sorry, nie pomogę Wam. Pa!
Member
Registered: Mar 2016
Posts: 64
Design w którym zostanie zaprojektowany nasz dom uzależniony jest w szczególności od dobranych dodatków. Różnorakie przedmioty – czy to zamontowane na ścianach czy też ustawione w innych miejscach, nadadzą określonego charakteru. I właśnie uwzględniać tę zasadę, ostatnio zakupiłam niezwykle ciekawe lustra ozdobne do pokoju dziennego. Dzięki temu jego wnętrze wygląda jeszcze lepiej! Evolution Home to sklep online, w jakim zakupiłam swoje lustro – bardzo polecam odwiedzenie ich strony .
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 30
Location: Międzychód
Przecież to normalne, że można odnaleźć multum dobrych sposobów na przyozdobienie ścian w chałupie. Ja jak śniłam, żeby mieć coś oryginalnego u siebie, to uznałam, że obrazy przestrzenne to będzie dobre rozwiązanie. Ekspresowo rozwiązałam swoje problemy. Dlatego nie kumam tej gadki. Pójdę na inne forum.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 61
Location: Elbląg
Wielokrotnie loguję się na forum internetowe i zawsze jestem zadowolony z omawianych tu pogawędek. Powiem, że coraz częściej rozważam o ozdobieniu swoich ścian w domu. Nawet wczoraj odnalazłem ciekawą witrynę online, na której sprzedają przeróżne dekoracje. Chyba się skuszę, ale jeszcze jednak o tym pomyślę.

Post Reply

Page: 1